o nás

K Line Europe GmbH je mladá společnost se sídlem v Düsseldorfu.

Naším posláním je změnit smýšlení lidí o stomatologii.

K Line Europe byla založena v roce 2014 s vizí nové definice zubního lékařství a ortodoncie prostřednictvím inovací. Sídlo společnosti je v Düsseldorfu v blízkosti letiště.

Naše průhledná rovnátka s názvem K Clear jsme uvedli na 24 trzích na celém světě. Spolu se stovkami lékařů jsme pomohli více než 30 000 lidem na celém světě dosáhnout zdravého úsměvu s rovnými zuby.

Naším posláním je vždy poskytnout nejlepší léčebné plány za přijatelnou cenu aby vyhovovaly každé praxi i pacientům. Díky rozsáhlým zkušenostem v oblasti plánování léčby jsme silný a spolehlivý partner pro četné zubní kliniky a praxe.

Úspěch našeho konceptu je založený na dvou faktorech: použití nejnovější technologie a bohaté zkušenosti našich lékařů a zdravotnického personálu. Kombinujeme nejlepší z obou světů a nabízíme našim zákazníkům vysoce kvalitní konečný produkt za konkurenceschopnou cenu.

Dr. Sherif Kandil

spoluzakladatel, ředitel pro výzkum a vývoj

Simon Kibat

výkonný ředitel společnosti

Společnost K Line Europe byla postavena tak, aby změnila způsob smýšlení lidí ve stomatologii, cítíme se víc jako umělci než byznysmeni. Stále si připomínáme, že odlišné smýšlení a jedinečnost jsou jedněmi z klíčových bodů našeho úspěchu. K Line předávala a vždy bude obrovskou hodnotu mnoha tisícům lidí.

K Line_Corporate Brochure.pdf

K Line zavádí do oboru stomatologie nové myšlenky a ukazuje stomatologii a ortodoncii z druhé strany mince. Poslední dobou se v K Line Europe objevuje mnoho nových produktů. S takto širokým spektrem služeb a pozitivními ohlasy z trhu se společnost K Line ocitla v optimální pozici pro zahájení růstu. Aby mohla dále růst, potřebovala K Line své podnikání zefektivnit. Společnost potřebovala systém, který by jí umožnil rychlejší růst bez ohrožení vysokého standardu výrobků a služeb, bez nutnosti nákladného rozšiřování počtu technických pracovníků a vybavení. K Line se tento model podařilo implementovat a svým klientům přináší nejvyšší kvalitu výrobků s velmi konkurenční cenou.

Podařilo se nám spojit energii a nadšení mladých kolegů s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi zakladatelů společnosti, což nyní chceme dokázat v nejlepší kombinaci služeb.

Na trhu zaměřeném na špičkovou technologii se ceny skokově měnily, což by mohlo mít za následek složitou obsluhu mnoha pacientů, proto jsme se zaměřili na přínos nejmodernějších technologií a služeb za velmi přijatelnou cenu.

Uvědomili jsme si, že pro náš růst je nutný velmi dobrý distribuční protokol, proto jsme se rozhodli vybudovat velmi pevný distribuční obchodní modul, pomocí kterého pomáháme šířit naše služby ve stejné kvalitě, složení a zachování cen na celém světě.

Naše produkty