značkové alignery


Německá technologie, mistrovství německého inženýrství

Společnost K Line Europe GmbH drží celosvětově řadu patentů zaměřených na inovace v oblasti ortodontických materiálů, alignerů a přístrojů.

Dokonalost našich výrobků vychází z podstaty německé kvality a technické dovednosti.

Perfektní uživatelský komfort a estetika: nenápadná rovnátka s lepším přizpůsobením, jemnějším dosednutím a optimální retencí, průzračný CE certifikovaný BPA free materiál K Flex vysoce odolný vůči skvrnám a zbarvení. Více informací

Značkové alignery K Line.

Pokročilá technologie, výjimečná kvalita.


PRÉMIOVÁ KVALITA

Jsme odborníci na prémiové alignery. Díky více než 14 letům zkušeností vyvíjíme a vyrábíme mistrovská díla z hlediska přesnosti materiálu, funkce a designu. V našich výrobcích se odráží nejvyšší standard kvality a soustředění na detaily s poznatky získanými řadou let výzkumu, špičkovým zpracováním, přesnými a inovativními technologiemi.

Inovativním řešením K LINE EUROPE posouvá ortodoncii stále kupředu a má významný podíl na technologickém pokroku.

ClearX

Alignery K Line. Originál.

Továrna K Line s výrobní kapacitou 10 milionů alignerů ročně je největší v Evropě.

K Line má zastoupení ve více než 30 státech a obsluhuje zákazníky ve více než 120 zemích.

K Line je lídrem v 4D. Využíváme loT, cloud computing, AI a strojové učení ve výrobě a provozu.

Clear Aligner Manufacturer

Všechny naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v Německu. Alignery K Clear a ClearX z CE certifikovaného materiálu bez zdraví škodlivého uhlovodíku BPA splňují požadavky nařízení o zdravotnických prostředcích MDR Evropského parlamentu a Rady EU 2017/745, byly schváleny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA pro léčbu v USA. Držíme certifikát ISO 13485. Jsme partnerem Ocean Blue Project. Při výrobě dbáme na minimalizaci odpadu a jeho odbornou likvidaci. Certifikát ClimatePartner potvrzuje ClearX klimaticky neutrální aligner.

Naše produkty

K Clear

Více informací

Private Label

Více informací