neviditelná rovnátka

K Clear

Špičková kvalita pro dokonale rovné zuby


Fixní rovnátka


X  Zámky a dráty


X  Fixní, nesejmutelná


X  Omezování v jídle


X  Složitá ústní hygiena


X  Bolest, zranění


X  Dlouhé kontroly

no more braces - alignery K Line

Alignery K Clear


 Téměř neviditelné


 Kdykoli sejmutelné


 Jíte vše co máte rádi


 Běžné čištění zubů


 Bez bolesti a zranění


 Šetříte čas u lékaře


Průhledná rovnátka

K Clear


Pokročilá technologie, výjimečná kvalita.

fólie K Flex - BPA Free - Made In Germany

PRÉMIOVÁ KVALITA

Jsme odborníci na prémiové alignery. Díky více než 15 letům zkušeností vyvíjíme a vyrábíme mistrovská díla z hlediska přesnosti materiálu, funkce a designu. V našich výrobcích se odráží nejvyšší standard kvality a soustředění na detaily s poznatky získanými řadou let výzkumu, špičkovým zpracováním, přesnými a inovativními technologiemi.


Perfektní uživatelský komfort a estetika

Nenápadná rovnátka s lepším přizpůsobením, jemnějším dosednutím a optimální retencí.

Průzračný CE certifikovaný BPA free materiál K Flex vysoce odolný vůči  pigmentům a zbarvení.

Co jsou rovnátka K Clear?

K Clear jsou moderní na míru vyráběná fóliová rovnátka, která korigují vychýlení zubů. Průhledná rovnátka jsou ideální komfortní a estetickou alternativou k tradičním rovnátkům k dosažení nádherných rovných zubů. Se sadou neviditelných rovnátek, kterou v určených intervalech měníte za další, se dostanete o krok blíž ke krásnému úsměvu.

Jaké mají K Clear výhody?

Léčba s K Clear začíná sadou neviditelných rovnátek, kterou obdržíte od svého lékaře. Krok za krokem se dostanete k požadovanému výsledku s dokonalým úsměvem. Hlavní výhodou K Clear je, že můžete je můžete vyjmout před jídlem a ústní hygienou. Kompromisy ve vašem životě jsou při nošení K Clear minimální.

Mohu s K Clear normálně mluvit? 

Průhledná rovnátka K Clear se vyrábí na míru pro vaše zuby. Brzy si na ně zvyknete a žádné omezení řeči nepocítíte. Přizpůsobení nové sady můžete urychlit lehkým nažvykováním na plošky. Doporučujeme, abyste si své první alignery nasadili na noc.

Jak mám alignery K Clear správně čistit?

Alignery čistěte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer měkkým kartáčkem na zuby a běžnou zubní pastou. Alespoň jedenkrát týdně je ponořte do roztoku na čištění zubních protéz.

Je léčba s K Clear bolestivá?

Přechod z jedné sady alignerů na další může způsobit mírný pocit tlaku. Jsou-li vaše zuby velmi citlivé, může to i trochu bolet. Tyto pocity po krátké době zmizí a tlak přestanete vnímat.

Jak často musím rovnátka K Clear nosit?

K dosažení požadované polohy zubů v plánovaném čase noste alignery denně nejméně 21 hodin. Vyjímejte je pouze před jídlem a ústní hygienou.

5 kroků k novému úsměvu

Neviditelná léčba, viditelné výsledky

Neviditelné rovnání zubů s K Clear

Průhledná rovnátka K Clear vyrábíme v Německu z CE certifikovaného materiálu bez zdraví škodlivého uhlovodíku BPA. Splňují požadavky nařízení o zdravotnických prostředcích MDR Evropského parlamentu a Rady EU 2017/745, byly schváleny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA pro léčbu v USA. Držíme certifikáty ISO 13485 pro zdravotnické prostředky a Halal Quality Control. Jsme partner Ocean Blue Project. Při výrobě dbáme na minimalizaci odpadu a jeho odbornou likvidaci. 

K Line Alignery byly schváleny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA pro léčbu v USA
K Line Alignery splňují požadavky nařízení o zdravotnických prostředcích MDR Evropského parlamentu a Rady EU 2017/745
Alignery K Line vyrábíme z CE certifikovaného materiálu K Flex
K Line Alignery neobsahují zdraví škodlivý uhlovodík BPA (Bisfenol A)