K Clear

Špičková kvalita pro dokonale rovné zuby a skvělý vzhled


Fixní rovnátka


X Zámky a dráty


X Fixní, nesejmutelná


X Omezování v jídle


X Složitá ústní hygiena


X Bolest, zranění


X Dlouhé kontroly

no more braces - alignery K Line

Alignery K Clear


Téměř neviditelné


Kdykoli sejmutelné


Jíte vše co máte rádi


Běžné čištění zubů


Bez bolesti a zranění


Šetříte čas u lékaře


Značkové alignery K Clear.

Pokročilá technologie, výjimečná kvalita.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Jsme odborníci na prémiové alignery. Díky více než 14 letům zkušeností vyvíjíme a vyrábíme mistrovská díla z hlediska přesnosti materiálu, funkce a designu. V našich výrobcích se odráží nejvyšší standard kvality a soustředění na detaily s poznatky získanými řadou let výzkumu, špičkovým zpracováním, přesnými a inovativními technologiemi.

Perfektní uživatelský komfort a estetika: průzračný CE certifikovaný BPA free materiál K Flex vysoce odolný vůči pigmentům.

fólie K Flex - BPA Free - Made In Germany

Co jsou K Clear?

K Clear jsou moderní na míru vyráběná fóliová rovnátka, která korigují vychýlení zubů. Průhledná rovnátka jsou ideální komfortní a estetickou alternativou k tradičním rovnátkům k dosažení nádherných rovných zubů. Se sadou neviditelných rovnátek, kterou v určených intervalech měníte za další, se dostanete o krok blíž ke krásnému úsměvu.

Jaké mají K Clear výhody?

Léčba s K Clear začíná sadou neviditelných rovnátek, kterou obdržíte od svého lékaře. Krok za krokem se dostanete k požadovanému výsledku s dokonalým úsměvem. Hlavní výhodou K Clear je, že můžete je můžete vyjmout před jídlem a ústní hygienou. Kompromisy ve vašem životě jsou při nošení K Clear minimální.

Mohu s průhlednými rovnátky K Clear normálně mluvit?

Průhledná rovnátka K Clear se vyrábí na míru pro vaše zuby. Brzy si na ně zvyknete a žádné omezení řeči nepocítíte. Přizpůsobení nové sady můžete urychlit lehkým nažvykováním na plošky. Doporučujeme, abyste si své první alignery nasadili na noc.

Jak mám alignery K Clear správně čistit?

Alignery čistěte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer měkkým kartáčkem na zuby a běžnou zubní pastou. Alespoň jedenkrát týdně je ponořte do roztoku na čištění zubních protéz.

Je léčba s K Clear bolestivá?

Přechod z jedné sady alignerů na další může způsobit mírný pocit tlaku. Jsou-li vaše zuby velmi citlivé, může to i trochu bolet. Tyto pocity po krátké době zmizí a tlak přestanete vnímat.

Jak často musím průhledná rovnátka K Clear nosit?

K dosažení požadované polohy zubů v plánovaném čase noste alignery denně nejméně 21 hodin. Vyjímejte je pouze před jídlem a ústní hygienou.

5 kroků k novému úsměvu


Neviditelná léčba, viditelné výsledky

Neviditelné rovnání zubů s K Clear
Alignery K Line vyrábíme z CE certifikovaného materiálu K Flex
K Line Alignery splňují požadavky nařízení o zdravotnických prostředcích MDR Evropského parlamentu a Rady EU 2017/745
K Line Alignery neobsahují zdraví škodlivý uhlovodík BPA (Bisfenol A)
K Line Alignery byly schváleny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA pro léčbu v USA