Průvodce boostováním

Nový průvodce boostováním


Objevte snadné kroky, které vám pomohou vylepšit vaše ClearX aligners. Začněte varem vody v rychlovarné konvici a poté ji nalijte na alignery uvnitř vašeho stávajícího boosteru. Zavřete víko a trpělivě počkejte pouhých 10 minut.


Pomocí přiložené pinzety vložte své alignery ClearX do boosteru ( otevřenou stranou nahoře).


V konvici uvařte vodu. Vroucí vodu okamžitě nalijte do boosteru po rysku maximálního naplnění. Ujistěte se, že ClearX jsou zcela ponořeny.


Zavřete víčko boosteru aby se uchovala optimální teplota a počkejte 10 minut.


Otevřete víko boosteru. Pomocí pinzety šetrně vyjměte alignery ClearX.


Alignery ClearX uložte k vychladnutí do pouzdra ClearX. Po vychladnutí jsou vaše alignery připraveny k pokračování v léčbě.

Věda, která se skrývá za každým úsměvem

Důležitější než velikost ortodontické síly je její načasování. Naše naprogramovaná rovnátka, poháněná exkluzivní technologií 4D Shape-Shifting Technology nabízejí přesná a ekologická řešení léčby, která pravidelně posouvají zuby v ideálních intervalech a zajišťují plynulý přechod zubů do plánované polohy.

Naše technologie, využívající inteligentními polymery s tvarovou pamětí a aktivovaná pomocí boosteru ClearX, je špičkou v ortodontické dokonalosti.

Tvarově měnící se rovnátka ClearX ožívají díky jedinečnému procesu boostování.


Revoluční technologie zabudovaná v každém z našich alignerů ClearX nabízí dvě fáze léčby. Vaše cesta k lepšímu úsměvu začíná ihned po dodání rovnátek ClearX. Stačí nosit alignery ClearX po dobu 7 dní a tím je první tvar kompletní. Nyní je čas přidat další změnu ClearX. Vaše rovnátka ClearX, která mění tvar, ožijí díky jedinečnému procesu boostování. Klasický booster vám zapojí špičkovu 4D technologii alignerů ClearX a upraví jejich tvar pro 2. fázi léčby. 


Jak zjistím, že proces boostování funguje?


Naše jedinečná technologie měnící tvar aligneru je navržena tak, aby léčba byla co nejefektivnější. Po sedmidenním nošení rovnátek ClearX provedete náš jednoduchý proces boostování, abyste aktivovali další fázi procesu.léčby. 


Jak zajistit, aby byl proces boostování úspěšný.


Cítíte tlak:

Po procesu boostování byste měli zaznamenat zřetelný tlak rovnátek na zuby. Tento tlak a možná i mírné nepohodlí signalizuje, že se aligner úspěšně přeměnil do další fáze vaší léčby.


Zkontrolujte přizpůsobení:

Pokud je pocit z alignerů stejný jako před procesem boostování, je pravděpodobné, že proces nebyl úspěšný a je třeba jej zopakovat.


Řešení problémů


Záleží na teplotě:

Ujistěte se, že jste vařící vodu nalili do boosteru ihned po varu. Příliš dlouhé čekání může snížit teplotu a ovlivnit proces.


Umístění:

Ujistěte se, že jsou vaše rovnátka ClearX umístěna do klasického boosteru otevřenou stranou nahoru a jsou zcela ponořena v horké vodě.


Uzavřete víčko:

Vždy bezpečně zavřete víčko klasického boosteru během boostování, aby se udrželo co nejvíce tepla.


Načasování je klíčové:

Před vyjmutím rovnátek z boosteru vyčkejte alespoň 10 minut.


Pokud jste postupovali správně podle všech kroků a přesto máte pocit, že necítíte tlak, je nutné proces boostování zopakovat.

Nezapomeňte, že tlak je známkou toho, že vaše léčba je probíhá podle plánu!


Stáhnete si průvodce ve formátu PDF, ve kterém najdete podrobné pokyny.

ClearX+Classic+Boosting+Instructions.pdf