Efektivní léčba ortodontických vad

Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio o náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem. Jako spolehlivý partner pro ortodontickou léčbu fóliovými aparáty nabízíme všem ortodontistům náš balíček kompletních služeb.

Léčíte již s K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná s efektivními náklady. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše alignery. Sadu rovnátek spolu s pokyny pro léčbu pošleme přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

Zubní lékaři ortodontisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby

10 důvodů pro K Clear

Design alignerů

design průhledných rovnátek K Clear


K Clear pokrývají 2-3 mm dásní.

 • Lepší ukotvení
 • Lepší retence
 • Přesnější pohyb zubů

Méně attachmentů, přesné síly

Nejpoužívanější attachmenty jsou vertikální nebo horizontální obdélníky, zkosené, kulové i trojúhelníkové.


 • Díky designu alignerů potřebujeme méně attachmentů.
 • Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů a pomáhají při specifických pohybech.
 • K náročným pohybům zubů používáme přesně cílené cyklické síly.
 • Nejpoužívanější jsou vertikální nebo horizontální obdélníky, zkosené, kulové i trojúhelníkové.

Fólie KLINA & KLINA X

Termoplastické fólie K LINA z patentované směsi PETG


 • Termoplastické fólie s dvojitou vrstvou z patentované směsi PETG (modifikovaný polyethylentereftalát glykolkopolymer s dalšími přísadami) o tloušťce 0,4 až 0,8 mm.
 • K LINA nabízí téměř trvalé konstantní síly po celou dobu nošení.
 • Dokonalá rovnováha mezi pružností a tvrdostí je nezbytná pro protažení parodontálních vazů v rozsahu, kde je zřejmá remodelace kosti.
 • KLINA X mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Zajišťují dlouhotrvající přívětivé a komfortní síly.

Léčebné plány

Léčebné plány zpracovává tým našich lékařůLéčebné plány zpracovává tým našich lékařů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s léčbou fóliovými aparáty. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky, žádosti o změny nebo úpravy naši lékaři zohlední. Sadu alignerů s pokyny k léčbě pošleme přímo do vaší praxe. Léčba zahrnuje IPR stripy (jsou-li třeba), telefonickou podporu, úpravy a retainery.

3D simulace • V 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby.
 • Pacientovi ukážete výsledek léčby ještě před vložením první dlahy.
 • Simulaci můžete pacientovi sdílet online. Doporučujeme, abyste ji se svými pacienty prodiskutovali osobně.

Krátké dodací lhůty

Na výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů
 • Simulační video bude k dispozici během 3-5 pracovních dnů.
 • K výrobě alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.
 • Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

K Clear odesíláme ve fázích

lepší a přesnější výsledky léčby.

Alignery odesíláme ve fázích, během kterých můžeme pomoci vám i vašemu pacientovi. Doplňkovými otisky mezi fázemi kontrolujeme aktuální vývoj léčby.

 • Lepší a přesnější výsledky léčby.
 • Méně úprav na konci léčby.
 • Žádné průběžné opravy.
 • Méně nežádoucích pohybů zubů.

Lepší ceny pro vás i pro vaše pacienty

 • Naše ceny jsou pro malou praxi stejné jako pro velkou kliniku.
 • Žádné skryté poplatky.
 • Dodatečně budeme muset účtovat jen případnou potřebu výroby nových alignerů pro pacienty, kteří je nenosí pravidelně, nebo je poškodili či ztratili.

Lepší léčebné výsledky

hluboký skus s nedostatkem místa v oblouku
otevřený skus • K léčbě jsou často indikovány i složité případy.
 • Zuby se přesunou do estetické a funkční stabilní polohy na základě biologických a vědeckých pohybů proveditelných fóliovými aparáty.

Léčbu lze kombinovat s příslušenstvím

Speciální služby

Požadujete-li pouze počáteční posouzení a odhad délky léčby, založte případ na portálu a nahrajte klinické fotografie pacienta. Do komentáře prosím napište, že má být provedeno pouze počáteční posouzení (free initial assessment).
S naším zákaznickým servisním týmem lze komunikovat i prostřednictvím aplikace WhatsApp
 • Online portál pro přenos a kontrolu případů
 • Bezplatné počáteční posouzení

Požadujete-li pouze počáteční posouzení a odhad délky léčby, založte případ na portálu a nahrajte klinické fotografie pacienta. Do komentáře prosím napište, že má být provedeno pouze počáteční posouzení (free initial assessment).

 • WhatsApp servis

S naším zákaznickým servisním týmem lze komunikovat i prostřednictvím aplikace WhatsApp +49 178 3294330 *


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.

Výhody našeho konceptu

Kvalita

K výrobě fóliových aparátů používáme pouze prémiové materiály.

Spolehlivost

Náš zákaznický servis je spolehlivý, rychlý a přátelský. Komunikovat s námi můžete na portálu, e-mailem, telefonicky, nebo prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Efektivita

Poskytneme vám podrobný rozvrh od podkladů po doručení alignerů. Naše výroba je nastavena k optimálním intervalům kontrol během léčby.

Zkušenosti

K Line spolupracuje se specialisty, kteří mají bohaté zkušenosti s léčbou fóliovými aparáty. Vám i Vašemu pacientovi garantujeme nejlepší možnou léčbu a předurčený výsledek.

Preciznost

S vlastním designem našich alignerů nabízíme nejúčinnější technologie v oblasti stomatologie a ortodoncie. Přesný pohyb zubů má pro nás má nejvyšší prioritu. Aplikujeme nejnovější 3D technologie a investujeme do budoucnosti stomatologie.

Flexibilita

Nabízíme flexibilitu v naší práci a v našem produktovém portfoliu. Máte-li možnost podpořit výrobu alignerů, s potěšením ji uvítáme, a ještě více snížíme vaše náklady. Svým pacientům pak můžete poskytnout optimální produkt a službu současně.

K Line Europe nabízí nejúčinnější technologii v ortodoncii. Používá 3D plánovací software a léčebné plány připravují zubní & ortodontičtí specialisté.
K Line Europe nabízí nejúčinnější technologii v ortodoncii.Používá 3D plánovací software a léčebné plány připravují zubní & ortodontičtí specialisté.
Zapomeňte na vše, co jste věděli o fóliových dlahách: drahá laboratoř, nízké obchodní rozpětí, nepředvídatelné výsledky. Implementujte K Clear do vaší praxe, spojte se s námi!
Zapomeňte na vše, co jste dosud věděli o fóliových aparátech: drahý laboratorní účet, nízké obchodní rozpětí, nepředvídatelné výsledky. Spojte se s námi!
K Clear pouzdro je ultralehké, nenápadné a hygienické.Otevřete ho jednou rukou a diskrétně zmizí v každé kapse.

Co říkají naši zákazníci


Dr. Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv Jürgena Kloppa a bezvadný chrup fotbalistů jako Mario Balotelli, Sadio Mané, Philippe Coutinho, či Roberto Firmino.

Od roku 2016 léčí nepravidelné postavení zubů alignery K Clear.

Dr. Pouran Vali-Pursche
Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista mohu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.
ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly předpovězené.
zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.


zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Na trvalou kvalitu výsledků klademe velký důraz. Zatím jsme s K Line velmi spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman
Fóliovými aparáty léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém K Clear Aligner, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře týmu K Line jsou dnes alignery K Clear v Indii číslem jedna.

ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh
Nejen software nebo materiál odlišuje K Clear od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.

ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.
zubní lékařLiverpool, Spojené království

Naše produkty