Efektivní léčba nepravidelného postavení zubů

Spojte své profesionální schopnosti a know-how s našimi odbornými znalostmi. Rozšiřte své léčebné portfolio o náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem. Jako spolehlivý partner pro rovnání zubů fóliovými aparáty nabízíme ortodontistům balíček kompletních služeb.

Léčíte již s K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná s efektivními náklady. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše alignery. Sadu rovnátek spolu s pokyny pro léčbu pošleme přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

Zubní lékaři ortodontisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby

10 důvodů pro K Clear

Léčebné plány zpracovává tým našich ortodontistů s mnohaletými zkušenostmi s léčbou fóliovými aparáty.zpracovává tým našich lékařů s mnohaletými zkušenostmi s léčbou fóliovými aparáty. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky, žádosti o změny nebo úpravy naši lékaři zohlední. Spolu s pokyny k léčbě pošleme sadu alignerů přímo do vaší praxe. Léčba zahrnuje IPR stripy jsou-li zapotřebí, telefonickou podporu, úpravy a retainery.

Fóliové aparáty K Clear pokrývají 2-3 mm dásní

Design alignerů

K Clear pokrývají 2-3 mm dásní nad zuby. Tento design má pozitivní vliv na průběh a výsledek léčby z hlediska

  • ukotvení
  • retence
  • přesnosti
Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů

Méně attachmentů, přesné síly

Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů. Díky našemu speciálnímu výrobnímu provedení je potřeba attachmentů omezena na minimum. Pro speciální nebo náročné pohyby zubů používáme přesné silové body. Nejpoužívanější jsou attachmenty obdélníkové na výšku i na šířku, kulové a trojúhelníkové.

fólie K LINA ze speciální směsi PETG s tloušťkou 0,8 mm nabízejí lepší a konzistentnější síly, mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu


Kvalita našich fólií

Termoplastické fólie K LINA ze speciální patentované směsi PETG (polyethylentereftalát glykolkopolymer) s tloušťkou 0,8 mm a dvojitou vrstvou nabízejí lepší a konzistentnější síly po celou dobu nošení. Mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu, čímž dosahujeme perfektní rovnováhy mezi pružností a tvrdostí, což je důležité pro protažení periodontálního vaziva a aktivaci buňky.

Nerozlišujeme mezi malou praxí a velkou klinikou, naše ceníky jsou stejné pro všechny

Lepší ceny pro vás i pro vaše pacienty

Pro co nejpohodlnější léčbu pro vás i vaše pacienty sledujeme jednoduchou a transparentní strukturu nákladů. Nerozlišujeme mezi malou praxí a velkou klinikou, naše ceny jsou stejné pro všechny. Krom toho neúčtujeme žádné skryté poplatky. Dodatečně budeme muset účtovat jen případnou výrobu nových alignerů pro pacienty, kteří je nenosí pravidelně, nebo je poškodili či ztratili.

K léčbě jsou často indikovány i těžké případy


K léčbě jsou často indikovány i těžké případy. Na vědeckém základě se zuby vašich pacientů přesunou do estetické a stabilní polohy. Vaši pacienti budou výsledky milovat!Výsledek léčby ukážete pacientovi ještě před vložením první dlahy. V 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby. Doporučujeme, abyste ji se svými pacienty prodiskutovali osobně.

Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.Rychlost

Simulační video bude k dispozici během 3-5 pracovních dnů.

Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.

Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od schválení léčebného plánu.

Alignery odesíláme v několika fázích, během kterých můžete průběh léčby podrobně sledovat.

Alignery odesíláme v několika fázích, během kterých můžete průběh léčby podrobně sledovat. Pravidelně kontrolujeme dosažené pokroky se zobrazeními, které od vás mezi fázemi dostáváme. Na konci léčby je pak méně refinementu a žádná překvapení. Vyrábíme pouze alignery, které pacient skutečně nosí. Není to přínosné jen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Přibližnou dobu trvání léčby odhadneme zdarma kdykoli prostřednictvím aplikace WhatsApp

Speciální služba

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Přibližnou dobu trvání léčby odhadneme zdarma kdykoli prostřednictvím aplikace WhatsApp *. Konkrétní případy se přenáší prostřednictvím našeho online portálu.


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.

Výhody našeho konceptu

Kvalita

K výrobě fóliových aparátů používáme pouze prémiové materiály.

Spolehlivost

Náš zákaznický servis je spolehlivý, rychlý a přátelský. Komunikovat s námi můžete i prostřednictvím našeho portálu.

Efektivita

Poskytneme vám podrobný rozvrh od podkladů po doručení alignerů. Naše výroba je nastavena k optimálním intervalům kontrol pacientovy léčby.

Zkušenosti

K Line spolupracuje se specialisty, kteří mají významné zkušenosti s léčbou alignery K Clear. Vám i Vašemu pacientovi garantujeme nejlepší možnou léčbu a předurčený výsledek.

Preciznost

S vlastním designem našich alignerů nabízíme nejúčinnější technologie v oblasti stomatologie a ortodoncie. Přesný pohyb zubů má pro nás má nejvyšší prioritu. Aplikujeme nejnovější 3D technologie a investujeme do budoucnosti stomatologie.

Flexibilita

Nabízíme flexibilitu v naší práci a v našem produktovém portfoliu. Máte-li možnost podpořit výrobu alignerů, s potěšením ji uvítáme, a ještě více snížíme vaše náklady. Svým pacientům pak můžete poskytnout optimální produkt a službu současně.

Co říkají naši zákazníci


Dr. Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv hlavního trenéra FC Liverpool Jürgena Kloppa a bezvadný chrup brazilských fotbalistů Philippe Coutinho a Roberto Firmino.

Od roku 2016 úspěšně léčí nepravidelné postavení zubů alignery K Clear od K Line Europe.

Dr. Pouran Vali-Pursche
Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista mohu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.
ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly předpovězené.
zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag  Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.


zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Na trvalou kvalitu výsledků klademe velký důraz. Zatím jsme s K Line velmi spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman
Fóliovými aparáty léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém K Clear Aligner, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře týmu K Line jsou dnes alignery K Clear v Indii číslem jedna.

ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh
Nejen software nebo materiál odlišuje K Clear od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.

ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.
zubní lékařLiverpool, Spojené království

Naše produkty