Nabízíte již K Clear? Jděte přímo k přihlášení pro lékaře

průhledná rovnátka

Efektivní léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu


Spojte své profesionální schopnosti a odborné znalosti s naším know-how. Náš jedinečný koncept s vysokým vědeckým standardem rozšíří vaše léčebné portfolio. Jako spolehlivý partner pro průhledné rovnání nepravidelného postavení zubů a vad skusu nabízíme ortodontistům balíček kompletních služeb.

Náš balíček kompletních služeb

S naší podporou bude vaše léčba nepravidelného postavení zubů a vad skusu účinná a nákladově efektivní. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Pro zajištění nejvyšší vědecké úrovně probíhá veškerá komunikace na speciálním portálu. Staráte se o své pacienty jako obvykle, naši zkušení specialisté, kteří znají přesné síly alignerů K Clear vedoucí předurčenému pohybu zubů, vypracují plán léčby, podle kterého po zpracování vašich připomínek a schválení vyrobíme naše alignery. Sadu rovnátek spolu s pokyny pro léčbu pošleme přímo do vaší praxe. Každý den přesvědčujeme naše zákazníky z celého světa o nás a našich produktech. Rádi přesvědčíme i vás!

Zubní lékaři ortodontisté

10 důvodů pro K Clear

léčebné plány ortodoncie

Léčebné plány zpracovává tým našich zkušených ortodontistů, kteří mají více než osmileté zkušenosti s léčbou fóliovými aparáty na více než 30 000 případech. Pomůžeme vám od prvního otisku ke konečnému léčebnému výsledku. Vaše poznámky k případům a léčebným plánům naši lékaři zohlední. Spolu s pokyny k léčbě pošleme sadu rovnátek přímo do vaší praxe.


Design alignerů

Alignery K Clear pokrývají 2-3 mm dásní nad zuby. Tento design má pozitivní vliv na průběh a výsledek léčby z hlediska:

  • ukotvení
  • retence
  • přesnosti
design alignery
méně attachmentů


Méně attachmentů, přesné síly

Attachmenty zajišťují kontrolované uchycení alignerů. Díky našemu speciálnímu výrobnímu provedení je potřeba attachmentů omezena na minimum. Pro speciální nebo náročné pohyby zubů používáme přesné silové body.


Kvalita našich fólií

Naše fólie K LINA nabízejí lepší a konzistentnější síly po celé dva týdny nošení. Fólie mají měkký vnitřní povrch a tvrdou vnější plochu. Tím dosahujeme perfektní rovnováhy mezi pružností a tvrdostí. To je důležité, protože se protáhne periodontální vazivo a začne aktivace buňky.

K Lina
lepší ceny

Lepší ceny pro vás i pro vaše pacienty

Pro co nejpohodlnější léčbu pro vás i vaše pacienty sledujeme jednoduchou a transparentní strukturu nákladů. Naše obchodní politika nerozlišuje mezi malou praxí a velkou klinikou, ceny jsou stejné pro všechny. Krom toho neúčtujeme žádné skryté poplatky.


Lepší výsledky

K léčbě jsou často indikovány i těžké případy. Na vědeckém základě se zuby vašich pacientů přesunou do estetické a stabilní polohy. Vaši pacienti budou výsledky milovat!

lepší výsledky

Pacientovi ukážete výsledek léčby ještě před vložením první dlahy. Díky naší 3D simulaci můžete detailně sledovat jednotlivé kroky léčby.


Rychlost dodávky

Simulační video bude k dispozici za 3-5 pracovních dnů.

Pro výrobu alignerů potřebujeme jen 10-12 pracovních dnů.

Alignery obdržíte nejpozději do tří týdnů od vašeho schválení léčebného plánu.

rychlé dodávky
dělení na fáze

Alignery posíláme v několika fázích, během nichž můžete průběh léčby podrobně sledovat. Pravidelně kontrolujeme dosažené pokroky se zobrazeními, které nám mezi fázemi pošlete. Na konci léčby je pak méně refinementu a žádná překvapení. Vyrábíme pouze alignery, které pacient skutečně nosí. Není to přínosné jen pro vás, ale i pro životní prostředí.

Speciální služba

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Hrubý odhad doby trvání léčby provedeme zdarma kdykoli prostřednictvím aplikace WhatsApp *. Konkrétní případy se přenáší prostřednictvím našeho online portálu.


* Respektujte prosím zásady ochrany osobních údajů a prostřednictvím aplikace WhatsApp neposílejte žádné osobní údaje pacienta.
WhatsApp

Co říkají naši zákazníci


Doktor Robbie Hughes, majitel Dental Excellence, jediného Smile Makeover Center svého druhu ve Spojeném království, je známý jako zubař celebrit.

Je odpovědný za úsměv hlavního trenéra týmu FC Liverpool Jürgena Kloppa a bezvadný chrup brazilských fotbalistů Philippe Coutinho či Roberto Firmino.

Od roku 2016 úspěšně léčí nepravidelné postavení zubů alignery K Clear od K Line Europe.

Dr. Pouran Vali-Pursche
Velmi dobrý zákaznický servis a podpora. Dodávka alignerů je velmi rychlá. Jako ortodontista mohu jen chválit konzistentní kvalitu léčebných výsledků.

ortodontistaMeerbusch, Německo
Dr. Julia Grote Dr. Torsten Fuchs
Důvěrná zákaznická podpora je to, co se nám velmi líbí. Výměna informací je vždy rychlá a jednoduchá. Výsledky jsou vždy takové jaké byly dohodnuté.

zubní lékařiMülheim an der Ruhr, Německo
Dr. Alexander Ilbag  Behandelnder Zahnarzt Schwerpunkt Kieferorthopädie und Implantologie
Vědecky podložená práce a nejlepší výsledky pro mé náročné pacienty.
zubní lékařDüsseldorf, Německo
Dr. Mathias P. Ch. Sommer
Naše praxe se nachází ve WDR Arkaden v Kolíně nad Rýnem s mnoha náročnými pacienty také z mediálního průmyslu. Na trvalou kvalitu výsledků klademe velký důraz. Zatím jsme s K Line velmi spokojeni.zubní lékařKolín nad Rýnem, Německo
Dr. David Hardiman
Průhlednými rovnátky léčím postavení zubů již řadu let, ale K Line nabízí nejrychlejší a nejúčinnější systém, jaký jsem dosud použil! Podpora, kterou poskytuje Dr. Kandil a jeho tým, je nejlepší ve všech oblastech stomatologie!
zubní lékařDubaj, Spojené arabské emiráty
Dr Swapnil Gupta
Naši lékaři mají nyní systém průhledných rovnátek, kterému mohou důvěřovat. Tohle doposud chybělo. Díky podpoře K Line týmu se nám podařilo učinit rovnátka K Clear číslem jedna v Indii.


ortodontistaGurgaon, Indie
Dr. Gurkeerat Singh
Nejen software nebo materiál odlišuje K Line od jiných výrobců transparentních fóliových aparátů. Reciprocita týmu diferencuje K Line od jiných společností.


ortodontistaHaryana, Indie
Dr. Robbie Hughes
Po dlouholetých zkušenostech s alignery je pro mě K Clear nejúčinnější a vědecky podložený systém na trhu. Tým je kompetentní a vždy velmi nápomocný. K Line dokázala, že je pro mě a mé pacienty velmi spolehlivá společnost.zubní lékařLiverpool, Spojené království

FAKTA A ČÍSLA

Stomatologie založená na důkazech

Nápad na výrobu transparentních fóliových alignerů má původ ve snímatelných retainerech stabilizujících polohu zubů po léčbě.

Snímatelná retenční rovnátka jsou velmi úspěšnou volbou k zastavení relapsové fáze, která následuje po ortodontické léčbě. S rozsáhlým výzkumem a znalostmi zaměřenými na výrobu a materiál průhledných rovnátek je výsledek léčby významně lepší, doba léčby kratší, a léčebné výsledky jsou zachovány. K materiálům a designu alignerů bylo přidáno několik modifikací aby se z nich staly funkční aparáty pro uzavření prostoru, provedení svislého srovnání, rozšíření oblouku a distalizaci. Díky hladkému povrchu fóliové aparáty nezpůsobují podráždění a otlaky sliznice dutiny ústní. Ve srovnání se s fixními aparáty mají pacienti v prvních dnech po zahájení léčby významně menší a kratší dobu trvající bolestivost zubů. Alignery byly podrobeny rozsáhlým klinickým výzkumům a byly indikovány pro případy lehkého až středního stěsnání a rozestupu, relapsu po počátečním ošetření rovnátky, a zúžených oblouků (bez skeletu).

V posledním desetiletí se léčba fóliovými aparáty (CAT – clear aligner therapy) stala velmi dobře známou variantou ortodontické terapie, a to především kvůli požadavkům pacientů na estetiku aparátů.

Při vší úctě ke konvenčním fixním aparátům, estetika není jedinou výhodou CAT. V několika odborných článcích autoři dospěli k závěru, že fóliové aparáty poskytují vyšší komfort, neobsahují kovy a nedráždí sliznici tváří a gingivy. Umožňují též sej­mutí aparátů před jídlem, tím pádem i lepší orální hygienu (např. flossing), ve výsledku pak vedou k menší bolestivosti v porovnání s fixními aparáty. Při léčbě fóliovými aparáty je na základě požadované finální polohy zubů úmyslně do aligneru naprogramován nesoulad mezi aktuální polohou zubu a polohou zubu v aligneru. Prostřednictvím toho je generována potřebná síla pro pohyb zubu. Nicméně CAT vykazuje určitá omezení při tvorbě složených sil nutných k dosažení extruze, rotace, bodily posunu a úpravě postavení kořenů. Za účelem překonání těchto limitů a ke zlepšení biomechaniky CAT byly navrženy pomocné prostředky jako například power ridges a kompozitní attachmenty. Přesto však ortodoncie není pouze o aplikované biomechanice, ale zásadní roli hraje biologická odpověď pacienta. Fóliové aparáty jsou schopny vyvolat stejnou biologickou reakci jako aparáty fixní.

DENTAL TRIBUNE, článek Distalizace horních molárů pomocí alignerů a cyklických sil

Intraorální skener pracovní stanice

Formujte budoucnost vaší praxe


Intraorální skener LAUNCA® zaujme přesností a minimální náchylností k chybám. Za použití ergonomické rukojeti a integrované intraorální kamery jsou 3D data po částech zachycena a rozdělena do kompletního 3D modelu. Probíhající skenování a zachycené snímky sledujete v reálném čase na monitoru.

Snímky jsou uloženy jako open STL formát, který laboratoře snadno otevřou a zpracují, a mohou být přímo odeslány přímo emailem nebo prostřednictvím cloudových systémů.

Práce s intraorálním skenerem LAUNCA® je bezproblémově integrována do pracovního postupu každé praxe.

Aktualizace softwaru jsou výrobcem poskytovány zdarma a na rozdíl od jiných poskytovatelů nejsou spojeny s dalšími ročními poplatky.

Kromě léčby nepravidelného postavení zubů má skener univerzální využití pro protetické a ortodontické účely - korunky, můstky, implantáty, abutmenty, inlay, onlay, konstrukce, a jiné.

Naše řešení pro Vaši praxi

Ergonomická rukojeť je malá, praktická, s hmotností 150 gramů extrémně lehká. Snadno se s ní skenují i těžko přístupné moláry.

Intraorální skener rukojeť sondy

Naše produkty

Lékařské: K Clear Kosmetické: K Lamina