Ekosystém K Line

Jak našim klientům pomáháme úspěšně vstoupit na trh s alignery

Jste připraveni zvýšit svůj výkon v oblasti clear alignerů nebo dokonce vybudovat zcela novou značku? Jako organizace poskytující stomatologické služby nebo klinika může rozšíření nabídky o clear alignery změnit vaše podnikání. 

Ale kde začít? 

Skvělým začátkem je spolupráce s K Line Europe, největším evropským výrobcem white-label alignerů!

Řešení clear alignerů made in Germany:

Jako poskytovatel komplexních řešení clear aligner nabízíme kompletní ekosystém - od výroby alignerů až po školení a podporu pro váš tým. Díky tomu se můžete soustředit na svůj růst a nemusíte se starat o detaily.

Společnost K Line nabízí celou řadu služeb, které zahrnují výrobu vysoce kvalitních clear alignerů, logistiku, 3D plánování léčby, náš vlastní intraorální skener K SCAN, bělení zubů, IT a marketingové služby a mnoho dalšího.

Náš ekosystém je navržen tak, aby vám poskytl vše co potřebujete, abyste mohli svým klientům nabízet profesionální služby v oblasti clear alignerů, a to vše pod vlastní značkou.

Výroba: 

Clear aligners společnosti K Line Europe jsou známé svou výjimečnou kvalitou a přesvědčivými výsledky. Je to dáno používáním vyspělých materiálů a výrobních technologií, jakož i přísnými procesy kontroly kvality, které zajišťují konzistentní a efektivní výsledky léčby.

Vyrábíme oba střihy, rovné i hřebenové, a k distribuci nabízíme white-label verze stejně jako naše značkové alignery K Clear.

3D plánování léčby: 

Naše služba plánování léčby vyniká kombinací špičkové technologie a odborných znalostí. Naše léčebné plány vytvářejí pouze zubní lékaři a ortodontisté, což vede k podprůměrné míře úprav! Pomocí našeho vlastního softwaru Onyx a Motion Viewer nabízíme vysoce přesné a podrobné prognózy léčby, které vedou k optimálním výsledkům a vyšší spokojenosti pacientů.

K SCAN Intraorální skener: 

K SCAN je první intraorální skener společnosti K Line, který je vysoce uznáván pro svou přesnost a snadné použití. Využívá pokročilou optickou technologii k vytváření digitálních skenů zubů pacienta s vysokým rozlišením, čímž eliminuje potřebu fyzických otisků a zvyšuje efektivitu léčby: Rychlé, přesné a cenově dostupné.

Software není zatížen žádnými pravidelnými poplatky a funguje na otevřeném datovém systému, který umožňuje ukládat skeny v různých formátech pro maximální flexibilitu. Uživatelé systému K SCAN mohou využívat bezplatné webové semináře a také bezplatné školení.

IT a marketingové služby: 

Poskytujeme nejen portály a mobilní aplikace na míru, ale staráme se také o celou tvorbu značky: Od vize přes návrh obalu až po realizaci - tiskovou i digitální.

Náš tým odborníků využívá moderní technologie a inovativní marketingové strategie, které našim klientům pomáhají úspěšně vstoupit na trh s alignery a ziskově růst.