K Line Europe

Největší evropský výrobce OEM clear alignerů

Vzestup segmentu White-Label Clear Aligners v Evropě

insighstZ pohledy na kategorii White Label clear aligner v Evropě.

Článek si přečtěte zde:

https://www.insightsz.com/post/the-rise-of-white-label-clear-aligners-segment-in-europe

K Line Europe: Největší evropský výrobce OEM Clear Alignerů

V srdci Evropy méně známý výrobce K Line Europe GmbH pokračuje v revoluci v oblasti průhledných rovnátek. Díky více než 2,5 milionu alignerů vyrobených na její výrobní lince si společnost v posledních několika letech vytvořila silné know-how v oblasti výrobních procesů clear alignerů.

Toto silné know-how a strategie optimalizace procesů nejenže pomohly společnosti v posledních letech přežít, ale také jí umožnily růst o +200 % jen ve finančním roce 20/21. Nedávno společnost K Line Europe vstoupila také do kategorie intraorálního skenování - uzavřela tak smyčku s další připravovanou softwarovou aplikací, která bude simulovat výsledek léčby pro pacienty, kteří zvažují léčbu transparentními dlahami - což umožní edukaci pacientů a vyšší konverzní poměr pacientů.

Výrobní kapacita společnosti přesahuje 5000 alignerů za jediný den a rozkládá se na více než 3,5 tis. metrech čtverečních s více než +150 silnými pracovníky po celém světě. Společnost oznámila, že jejím cílem je do konce letošního roku dosáhnout kapacity 10 000 alignerů denně.

Kromě toho společnost K Line Europe vyvinula novou převratnou technologii s názvem 4D tech v oblasti clear alignerů a označila ji značkou ClearX. Společnost uvedla, že cílem zavedení této technologie je snížit spotřebu plastů díky použití zarovnávače s tvarovou pamětí, který by mohl nahradit více než jeden aligner. Tento výrobek bude brzy přidán ke službám OEM, které společnost poskytuje svým klientům.

Výrobce průhledných rovnátek schválený FDA se staví do pozice atraktivní nabídky nejen pro zubní kliniky/DSO se sídlem v Severní Americe i v Evropě, ale dokonce i pro zubní laboratoře, které hledají partnera pro výrobu průhledných alignerů.