Chcete vlastní
značku alignerů?


My vyrábíme, vy se soustřeďte na svůj růst.

K Line Private Label

BUĎTE JEDINEČNÍ


Chcete propagovat svou vlastní značku? Private Label vám to umožní! S logem a názvem své ordinace na každém balení alignerů zvýšíte povědomí o své značce. Posílíte vazbu s pacienty a upevníte svou pověst odborníka v ortodoncii.

Chcete více informací?

Navštivte web PRIVATELABEL →

Poskytujeme služby All-in-One pro zákazníky, kteří chtějí prosadit svou značku na trhu.

Nabízíme poradenství, marketing a IT řešení.

Stomatologickým pracovištím poskytujeme naše špičková IT řešení! 

Náš tým se specializuje na špičkové mobilní aplikace a portály, které zajišťují hladký a efektivní chod obchodu s alignery. 


Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Marketingové služby

IT řešení

Poradenství

Alignery vyrábíme z dvouplášťového materiálu K Flex.

K Flex je pevný, pružný a odolný.

I vysoce kvalitní německý výrobek může být cenově dostupný.

Více informací

Napsali o nás:

https://www.insightsz.com/post/the-rise-of-white-label-clear-aligners-segment-in-europe

V srdci Evropy méně známý výrobce K Line Europe GmbH pokračuje v revoluci v oblasti průhledných rovnátek. Díky více než 2,5 milionu alignerů vyrobených na její výrobní lince si společnost v posledních několika letech vytvořila silné know-how v oblasti výrobních procesů clear alignerů.

Toto silné know-how a strategie optimalizace procesů nejenže pomohly společnosti v posledních letech přežít, ale také jí umožnily růst o +200 % jen ve finančním roce 20/21. Nedávno společnost K Line Europe vstoupila také do kategorie intraorálního skenování - uzavřela tak smyčku s další připravovanou softwarovou aplikací, která bude simulovat výsledek léčby pro pacienty, kteří zvažují léčbu transparentními dlahami - což umožní edukaci pacientů a vyšší konverzní poměr pacientů.

Výrobní kapacita společnosti přesahuje 5000 alignerů za jediný den a rozkládá se na více než 3,5 tis. metrech čtverečních s více než +150 silnými pracovníky po celém světě. Společnost oznámila, že jejím cílem je do konce letošního roku dosáhnout kapacity 10 000 alignerů denně.

Kromě toho společnost K Line Europe vyvinula novou převratnou technologii s názvem 4D tech v oblasti clear alignerů a označila ji značkou ClearX. Společnost uvedla, že cílem zavedení této technologie je snížit spotřebu plastů při použití dlahy s tvarovou pamětí, která může nahradit více než jeden aligner. Tento výrobek je přidán ke službám OEM, které společnost poskytuje svým klientům.

Výrobce průhledných rovnátek schválený FDA se staví do pozice atraktivní nabídky nejen pro zubní kliniky/DSO se sídlem v Severní Americe i v Evropě, ale dokonce i pro zubní laboratoře, které hledají partnera pro výrobu čirých alignerů.

Rádi byste měli svou vlastní značku fóliových aparátů?

Distributor v ČR a SR

CARLSEN s.r.o.

Pavel Čihař

+420 799 79 49 79

cihar@kclear.cz

Díky kvalitě, efektivitě a cenové dostupnosti je společnost K Line Europe největším výrobcem alignerů v Evropě.


Všechny naše výrobky vyvíjíme a vyrábíme v Německu. Dokonalost našich výrobků vychází z podstaty německé kvality a technické dovednosti. Společnost K Line Europe v současné době drží řadu patentů zaměřených na inovace v oblasti ortodontických materiálů a přístrojů.